KONST / Litografier / Färglitografi 16003366
nr 1600 3366
Christina Knall
(f. 1947), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 23/290, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 19x28 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Christina Knall, född 1947 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:48:07
26/2 00:06:02
500 kr
26/2 06:53:20